X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Sunucu Hizmeti

AnasayfaSunucu Hizmeti

Sunucu Hizmeti Nedir

Sunucu nedir öncelikle onu bilmeliyiz. Sunucu web site yada web tabanlı projelerimizi internet ortamına yani sanal ortama taşımamızda yardımcı olan en önemli unsurdur. Peki bir web sunucuda neler yapabiliriz. Bir web sunucuda web sitenizi yayınlayabilirsiniz, oyun server kurulumu yapabilirsiniz. Node js projelerinizi yayınlayabilirsiniz, Veri depolama gibi bir çok işlerde kullanabilirsiniz. Biz sesliyazilim ekibi olarak sizlere sunucu hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Sunucu Optimizasyon İşlemi

Sunu optimizasyon nedir. Sunucu optimizasyon sunucun en önemli faktörlerinden birisidir. İyi bir optimizasyon yapılmamış bir sunucu sağlık çalışmayacaktır. Bu optimizasyonlar içinde apache , php , mysql gelmektedir. Sunucu optimizasyon işlemi zahmetli ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Sesliyazilim ekibi olarak sunucu optimizasyon hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Sunucu İnce Ayar İşlemi

Sunucu ince ayar işlemlerimizde sunucunuz stabil bir şekilde yani en güncel şekilde çalışacaktır.

Sıfırdan Sunucu Kurulumu İşlemi

Başka bir firmadan satın almış vds ve vps sunucularınıza plesk ve c panel kurulumu sesliyazilim ekibi olarak kurulumu gerçekleştirebiliriz.

Site Taşıma İşlemi 

Sunucu değişimi mi yaptınız. Başka bir firmadan aldığınız vdp vpslerdeki sitelerinizi hiç bir veri kaybı olmadan taşıma işlemlerini yapıyoruz.

Sunucu Lisans Satışı

C-Panel, Plesk lisanslarımız aktif olmuştur. En uygun fiyata sizlere c panel , plesk lisansı satın alabilirsiniz.

Vds Vps Satışı

Yüksek performanslı vds vps satışlarımız online olmuştur.


Billing Automation by WISECP
Top