sesli chat panelleri nasıl kurulur - Sesli Panel, En iyi Panelci, Sesli Chat, Panelci Ariyorum

sesli chat panelleri nasıl kurulur

sesli chat panelleri nasıl kurulurSesli Chat Panelleri Nasıl Kurulur ?

Seslichat panelinin nasıl kurulacağını ya da sesli chat sitesi tasarlamayı bilmeyenler için makalemizde kurulum hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Sizlere vermiş olduğumuz bilgiler ışında artık herkes kendi sohbet paneli kolayca tasarlayabilecektir. Pek çok insan kendi sohbet panelini tasarlamak istemektedir. Bu yüzde kurulum bilgilerini sizlerle bir araya getirerek siteniz için neler yapmanız gerektiğini en detaylı olarak anlatacağız.

Kurulum Aşamaları

İlk olarak kurulumu yapabilmeniz için bir alan adınız olması gerekmektedir. Alan adında yer alan dosyaları barındırmanız için hostinginiz olması zorunludur. İlk olarak bu koşulları tamamladıktan sonra diğer işlemlere geçebilirsiniz. Bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle bazı bilgilere sahipsiniz demektir. Bu yüzden alt tarafta vermiş olduğumuz bilgileri de alan adı ve web hosting’i olanlara göre vereceğiniz. Alan adı ya da web hosting’iniz bulunmuyorsa en uygun fiyatlara sahip olmak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu koşuları tamamladıktan sonra kuracağımız paneli temin etmeye sizlere en son tasarlanmış olan sesli chat panelini veriyoruz. Sohbet panelini indirmek için sitemizin arama kısmına panel indirme bölümünü tıklayabilir ve karşınıza çıkan arama sonucuna tıklayarak o sayfa üzerinden hemen sohbet paneli indirebilirsiniz. Paneli indirdikten sonra aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

  • İndirmiş olduğumuz sesli chat paneli içerisinde yer alan dosyaları kendi internet adresinize göre düzenleyiniz.
  • Düzenleme işlemini tamamladıktan sonra veri tabanı hazırlamanız gerekmektedir. İnternet adresinizin sunucusuna bağlanarak veri tabanı oluşturunuz ve bu yapmış olduğunuz veri tabanı adı, kullanıcı ismi ve şifresini indirmiş olduğunuz klasörün içerisindeki dosyasının içerisindeki gerekli yerlere yazmanız gerekmektedir.
  • Oluşturmuş olduğunuz veri tabanı içerisinde indirdiğiniz panelin içinde bulunan dosyaları import ediyoruz. Daha sonra ise tüm dosyaları program yardımı ile sunucumuza aktarıyoruz.


Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım