Php Script Satis

Sizlerde kurumsal firmanız ait bir yazılımınız olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sesliyazilim ekipi olarak sizlere sitenizi full kolay kullanımlı yönetim panelli ve responsive ( mobil uyumlu ) olarak teslim ediyoruz. Tüm yazılımlarımız lisanslı ve açık kaynaktır. Sadece funcition.php dosyası ioncube ile şifrelidir. Kolay yönetim panelleri sayesinde web sitenizi kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Php script satış böülümündeki tüm yazılımlarımız iki şekilde satışı sunulmaktadır. 

Php Script Satıs Sistemleri

Tüm yazılımlarımızın satışı iki şekilde sunulmaktadır. 

1). Lisanslı Satış

Lisanslı satışlarımızda sadece tek bir alan adında kullanım yapabilirsiniz. Başka bir alan adına kurdugunuz zaman sizlerde lisans isteyecektir. Tekrardan lisans aldıgınızda ise kurdugunuz diğer alan adında kullnabileceksiniz. Bizlerde yazıllım alan müşteirlerimiz. Eğer yazılımı başka bir alan adında daha kullanmak isityorsa aldıgı yazılımının  fiyatınının %40ını ödemesini gerçekleştirerek başka alan adı için lisans alabileccektir. 

2). Full Açık Kaynak Satışı

Full açık kaynak alımlarda ise aldığınız yazılım size açık kaynak olarak teslim edilir. Sadece satışını yapamazsınız. Satışını yapabilmek için ise bayilik başvurusu yaparak öyle aldığınız yazılımın satışını yapabilmektesiniz. 

Not: Satın aldığınız yazılımı hiç bir şekilde dağıtılması yada çoğaltılması durumunda hakkında yasal işlem başlatılacaktır. 

Tüm yazılımlarımız Kırşehir Merkez noterliği tarafından sesliyazılım adına tescillenmiştir.

 

SesliYazılım / 2019-04-10